Rychlý výkup nemovitostí
v roce 2022

Peníze máte ihned, stačí jen zavolat

V letošním roce se nákup nemovitostí pomocí úvěrů na bydlení snížil o 75 %! Hypoteční trh stagnuje a výrazně omezil prodej nemovitostí klasickým způsobem. Naopak výkup nemovitostí je v roce 2022 na vzestupu a stává se již naprosto běžnou součástí rychlého prodeje nemovitosti. Peníze s výkupem máte rychle bez čekání na kupce.

Proč zrovna výkup nemovitostí?

S výkupem nemovitostí získáte peníze ihned, nemusíte čekat dlouhé měsíce na kupce a na vyřízení jeho hypotéky. Se službou bez realitky ušetříte statisíce korun na provizi realitce, která je ve výši 4-6 % z prodejní ceny nemovitosti. A nejen to! S výkupem nemusíte několik měsíců sdílet fotografie své domácnosti na internetu. S námi stačí jen jedna prohlídka a máte prodáno.

Rychlý výkup nemovitosti bez realitky

Peníze téměř okamžitě

Rychlost prodeje bez realitky je hlavní výhodou výkupu nemovitostí, finanční prostředky máte prakticky ihned po podpisu kupní smlouvy.
Oddlužení nemovitosti a řešení finančních problémů

Řešení finančních problémů

Nemovitosti, které jsou zadlužené hypotékou, exekucí či jinou právní vadou jsou problémem a brzdou klasického prodeje nemovitosti.
Hypoteční úvěry už v roce 2022 netáhnou

Hypotékám letos odzvonila

O úvěry na bydlení není zájem a dlouho zřejmě ani nebude. Vysoké úroky, inflace a zpřísnění podmínek zapříčinil meziroční propad hypoték o 75 %!

Stagnace realitního trhu

Předpokládá se, že ceny nemovitostí se sníží z důvodu stagnace realitního trhu až o 30 %. S výkupem můžete získat více financí než s klasickým prodejem třeba za rok.
Proč využít výkup s nájmem

Rychlé řešení dluhů a exekucí bez ztráty bydlení! Zpětný výkup nemovitostí vám umožní v nemovitosti bydlet nadále v nájmu. Možnost odkoupení nemovitosti zpět do vašeho vlastnictví!

Prodej domu a bytu bez realitky a provize
Bez realitky, rychlý prodej bytu a domu

Prodej domu a bytu bez realitky

Přestože je při okamžitém prodeji nemovitosti výkupní cena nižší než tržní cena, je rychlý výkup nemovitosti pro řadu prodávajících výhodný. Platí to zejména při řešení nepřiznivé životní situace, kdy již nejste schopni nadále splácet své závazky, máte exekuce nebo vám hrozí prodej nemovitosti v dražbě.

V roce 2022 je velkým problémem i končící fixace hypotéky! Měsíční splátky hypotečních úvěrů se s novou úrokovou sazbou navýší o tisíce korun. Spolu s neustále zdražujícími energiemi a všeho ostatního bude pro řadu lidí splácení hypotéky nad rámec jejich finančních možností.

Okamžitý výkup zadlužených nemovitostí

Výkup zadlužených nemovitostí

Nemovitosti vykupujeme v jakékoliv stavu po celém území České republiky. Akceptujeme nemovitosti s hypotečním úvěrem, exekucí, nařízenou dražbou nebo s jinou právní vadou.

Vykoupíme od vás

  • Rodinné domy
  • Byty v osobním vlastnictví
  • Chalupy
  • Chaty
  • Komerční nemovitosti
Odkup zadlužených nemovitostí bez stěhování

Vaše časté dotazy

Jak prodat byt nebo dům v exekuci?

V exekučním řízení nesmí osoba, která je v exekuci nakládat se svým majetkem. Pokud chcete nemovitost prodat a zabránit nevýhodné dražbě využijte výkup nemovitostí. Pomocí výkupu získáte peníze ihned na úhradu svých pohledávek včetně exekucí. Předejte tak vysokým finančním ztrátám, kterou vzniknou v exekučním řízení nebo prodejem v dražbě. Se zpětným výkupem můžete v nemovitosti nadále bydlet formou nájmu.

Jak zabránit prodeji nemovitosti v dražbě?

V případě, kdy vaše dluhy dosahují max. 70 % odhadu nemovitosti, můžete využít nebankovní půjčku, zpětný výkup nemovitostí nebo zpětný leasing. U dluhů, které přesahují hodnotu nemovitosti doporučuje podat na sebe insolvenci.

Jaké výhody nabízí výkup nemovitostí?

Výkup nemovitostí vám nabídne peníze ihned bez čekání na kupce, na vyřízení hypotéky a dalších formalit. Neplatíte žádné provize realitce. Vykupujeme i zadlužené nemovitosti s hypotékou, exekucí či jinou právní vadou. Stačí nás kontaktovat a máte prodáno.