Nebankovní konsolidace
pro dlužníky

Konsolidace = výhodné řešení finančních problémů

Konsolidace půjček znamená sloučení více půjček do jedné levnější a výhodnější. Když k tomu přidáme slovo „nebankovní”, znamená to, že tento finanční produkt můžete získat i v případě, kdy vás v bance odmítnou. Nebankovní konsolidace půjček pro dlužníky se zástavou nemovitostí je cestou z dluhové pasti.

Proč konsolidovat

Nebankovní konsolidace je výhodný finanční produkt, která vám nejen sjednotí všechny dluhy, ale také nabídne nižší úrokovou sazbu, výrazně sníží měsíční splátku, a ještě může půjčit peníze navíc! S nulovými poplatky za vedení konsolidační půjčky získáte dokonalý přehled nad svými financemi. S konsolidací dokážete své dluhy opět v pohodě splácet.

Co můžete všechno sloučit, konsolidovat či refinancovat

Co lze konsolidovat

Sloučit si můžete nevýhodné úvěry a půjčky z podnikání, kreditní karty, sesplatněné hypotéky, dluhy po splatnosti nebo dluhy vymáhané v exekučním řízení.
Sloučit si můžete dluhy až do výše 10 000 000 Kč

Kolik si můžete půjčit

Sjednotit své pohledávky můžete do 70 % odhadu nemovitosti, zpravidla do 5 milionů korun. V některých případech jsme schopni zajistit konsolidaci do 10 000 000 Kč.
Konsolidace bez registru

Konsolidace bez registru

Dluhy po splatnosti, záznamy v registrech či nařízené exekuce nejsou důvodem zamítnutí konsolidace! Ovlivnit můžou ale výši budoucí měsíční splátky.
Výhodné řešení finančních problémů

Méně starostí a více klidu

Díky sloučení pohledávek vám zůstane v domácím rozpočtu více financí. To znamená nižší riziko vzniku nové dluhové pasti, která může skončit exekučním řízením.
Výhody sloučení půjček

S nebankovní konsolidací úvěrů a dluhů po splatnosti se můžete dostat z dluhové pasti a ušetřit měsíčně na splátkách i několik tisíc měsíčně. A to rozhodně v dnešní době stojí opravdu za to!

Spočítejte si půjčku na cokoliv

Co je konsolidace
Konsolidace a refinacování půjček

Co je konsolidace

Slovo konsolidace pochází z latiny, a to spojením dvou slov (con – dohromady) a (solidus - pevný). Konsolidace znamená upevnění či urovnání. V souvislosti s financemi znamená konsolidace sloučení nebo sjednocení více půjček, úvěrů, kontokorentů nebo kreditních karet do jedné výhodnější půjčky.

Hlavním smyslem konsolidace úvěrů je sjednotit všechny závazky do jednoho a splácet pouze jeden. S nebankovní konsolidací si nejen snížíte měsíční splátky, ale také si můžete půjčit peníze navíc.

Pro vás, kteří máte finanční problémy, které skončily nařízenou exekucí či dražbou, máme dobrou zprávu. S půjčkou na exekuce si můžete vyplatit všechny finanční problémy a zachránit svůj majetek před možnou dražbou.

Konsolidace nebo refinancování, co je výhodnější.

Konsolidace nebo refinancování?

Dva pojmy, které jsou často zaměňovány, a přitom znamenají v podstatě totéž, a to výraznou měsíční úsporu a lepší podmínky u nového splácení. Konsolidace znamená sloučení více než dvou půjček v jednu. Můžete si sloučit třeba 10 různých úvěrů a jiných pohledávek do jedné výhodnější.

Na rozdíl od konsolidace se refinancování vztahuje pouze na jednu půjčku. Refinancování znamená splacení původní půjčky novou půjčkou s odlišnými, zpravidla výhodnějšími podmínkami a nižší úrokovou sazbou.

Stejně jako u konsolidace půjček máte možnost dosáhnout výrazného snížení splátky prodloužením doby splatnosti. U obou produktů dostanete výhodnější podmínky a můžete získat i peníze navíc.

Konsolidace půjček vám sníží splátky na minimum
Proč sloučit půjčky a dluhy
7 dobrých důvodů, proč sloučit půjčky a dluhy

7 dobrých důvodů, proč sloučit půjčky a dluhy

  • Přehlednější a jednodušší splácení
  • Výrazně nižší splátka, než kterou platíte měsíčně u všech svých úvěrů
  • Nemusíte platit různé poplatky za vedení více úvěrů
  • Sjednocením dluhů a exekucí ušetříte nemalé náklady v exekučním řízení
  • S konsolidací si můžete půjčit i peníze navíc
  • Požádat o sloučení všech svých pohledávek můžete z pohodlí domova
  • Konsolidace vám pomůže dostat dluhy pod kontrolu a zachrání střechu nad hlavou!

Vaše časté dotazy

Co je konsolidace půjček?

Konsolidace vás dluhů nezbaví, ale sloučí vám všechny nevýhodné půjčky a další pohledávky do jedné výhodnější. Budete mít jen jednu půjčku u jednoho věřitele. Díky lepším podmínkám získáte nižší splátku, kterou můžete ještě výrazně snížit prodloužením splatnosti půjčky. Vše závisí na vás, jakou částku chcete splácet a jak dlouho.

Jaké výhody nabízí nebankovní konsolidace?

S nebankovní konsolidací si můžete sloučit také pohledávky po splatnosti nebo exekuce a ušetřit měsíčně na splátkách až desetitisíce korun. Vše závisí, jaké pohledávky konsolidujete.

Co lze vše konsolidovat?

Sjednotit si můžete hypotéku, nebankovní půjčku, kreditní karty, spotřebitelský úvěr, různé mikropůjčky, neúčelové a účelové úvěry, dluhy z podnikání apod.

Do jaké výše si můžu sloučit dluhy?

Konsolidace se poskytuje pouze se zástavou nemovitostí. Sloučit dluhy můžete do 70 % odhadu nemovitosti, zpravidla do výše 5 000 000 Kč.

Musím u konsolidace dokládat příjmy?

Ne! Pokud jste podnikatel, živnostník či OSVČ nemusíte dokládat výši vašich příjmů při konsolidaci závazků z podnikání. Pokud si o konsolidaci žádáte jako občan, je nutné ze zákona posoudit vaši bonitu.