Proč konsolidovat

  • Snížíte si splátky třeba až o polovinu. Konsolidací si sloučíte všechny půjčky a dluhy. Budete mít jen jednu půjčku s výrazně nižší splátkou.

Co konsolidace nabídne

  • Nízkou splátku s RPSN od 11,04% ročně. Žádné poplatky za vedení úvěrového účtu a možnost předčasného doplacení bez pokut a sankcí.

Parametry sloučení

  • Sloučíme vám dluhy až do výše 3 000 000 Kč s volitelnou délkou splácení 1-240 měsíců. Záznamy v registrech či exekuce nejsou důvodem zamítnutí.

Spočítejte si půjčku

Konsolidace půjček bez registru - úvěrů a kreditních karet

Konsolidace půjček v podstatě znamená sloučení půjček. Když k tomu přidáte ještě slovo „nebankovní”, znamenaná to, že tento finanční produkt je určen také vám, kteří máte negativní záznamy v úvěrových registrech dlužníků. Také vy, kteří v bance konsolidaci nezískáte, si u nás můžete snížit svou měsíční splátku třeba až o polovinu.

Není to vtip nebo jen pěkný sen – u nás je to REALITA!

Konsolidace půjček, úvěrů, leasingů či kreditních karet vám zajistí nejen klidné spaní, ale především vám výrazně sníží měsíční splátky. Další výhodou je jen jedna splátka. Odpadne vám tak starost, kdy máte co zaplatit.

S konsolidací půjček váš život bude jednodušší

Výrazné snížení splátek

Sloučením všech dluhů si nejenom výrazně snížíte splátky až o několik tisíc korun měsíčně, ale navíc budete mít možnost si ještě půjčit peníz navíc. S konsolidací budete platit jen jednu půjčku bez měsíčního poplatku za vedení úvěrového účtu. Délku splácení si zvolíte sami, a to v rozmezí 1 – 240 měsíců. Konsolidaci můžete doplatit, kdykoliv to uznáte za vhodné, a to bez pokut, sankcí a budoucích úroků - přesně dle zákona o spotřebitelském úvěru.

A ještě jednou „proč konsolidovat u nás”?

  • Méně starostí a více klidu - to je, oč tu běží! Nižší splátka, a to pouze jedna. Více financí v domácím rozpočtu znamená nižší riziko vzniku dluhové spirály, která může skončit exekučním řízením.
  • Konsolidace bez registru – znamená, že vaše případné záznamy v registrech dlužníků nebudou důvodem zamítnutí vaší žádosti.
  • Bonusový úrok – garantovaný úrok v rozmezí 6,96% - 10,96% ročně! Za včasné hrazení měsíčních splátek vám snížíme každý rok úrokovou sazbu. Od pátého roku až do konce splácení máte úrok 6,96% ročně!
  • 33% úroků zpět – jak jsme už psali, za včasné splácení až 33% úroků zpět. U 3 000 000 Kč půjčky se splatnosti 20 let ušetříte 1 470 000 Kč! Co u nás slíbíme, to platí!
  • Poctivá kalkulačka – u nás se vám nestane, že splátka v úvěrové smlouvě bude vyšší než splátka na naší online kalkulačce. Bohužel, v dnešní době realita, kterou některé společnosti okomentují, že je to reprezentativní příklad. U nás může být rozdíl kalkulačka => úvěrová smlouva max. v korunách, v závislosti na zaokrouhlení.
  • Co máte ZDARMA – vedení úvěrového účtu a odhad nemovitosti. Předčasné doplacení máte bezúročně, bez budoucích úroků a pokut za předčasné doplacení – to platí i pro podnikatele! Velká výhoda oproti konkurenci!
  • Bez doložení příjmu – podnikatelé si mohou sloučit své závazky z podnikání. Při schválení žádosti nemusí dokládat své příjmy.

Komu se vyplatí sloučit půjčky

Nebankovní konsolidace se vyplatí především vám, kteří splácíte více půjček, úvěrů nebo kreditních karet najednou. Platíte-li vysoké splátky a máte záznamy v registrech, je konsolidace ideálním a hlavně výhodným řešením. Sloučením si snížíte své splátky až o několik tisíc měsíčně a navíc nebudete platit měsíční poplatky za správu úvěrového účtu.

Podmínky poskytnutí

Konsolidace je zajištěna jakoukoliv, i zadluženou nemovitostí – ručit můžete bytem v osobním vlastnictví, rodinným domem, rekreační chalupou, chatou nebo komerční nemovitostí. Nemovitost nemusí být pouze ve vašem vlastnictví, ale také ve vlastnictví jiné osoby – rodičů, prarodičů, přítele, kamaráda nebo obchodního partnera.

Doklady o vašem příjmu – pouze podnikatelé nemusí dokládat svůj příjem, tedy daňové přiznání. Bohužel, pro ostatní tato výhoda neplatí. Dle zákona o spotřebitelském úvěru 257/2016 Sb. musíte vždy doložit výši svých příjmů.

Refinancování půjček nebo konsolidace?

Refinancování půjček je založeno na stejném principu, jaký má konsolidace půjček. U konsolidace se sloučí všechny dluhy (půjčky, kreditní karty, nevýhodné úvěry apod.) do jednoho úvěru s nízkou splátkou, u refinancování je to jednodušší – dražší půjčka je nahrazena výhodnější a levnější půjčkou. Princip vždy zůstává stejný – snížit měsíční splátky a platit méně!

Chci snížit splátky