Půjčka pro lidi v exekuci

Rozlučte se s finančními problémy jednou provždy! Vyplatíme vám dluhy, exekuce nebo dražbu na nemovitosti. Zastavíme navyšování exekučního řízení o penále a náklady v exekučním řízení.

Mám zájem

Půjčka na vyplacení exekucí na nemovitosti

Výhodným řešením, jak se dostat z dluhové pasti a nepřijít v dražbě o střechu nad hlavou, je vyplacení dluhů a exekucí seriózní nebankovní půjčkou.

Výši měsíční splátky nastavíme tak, aby vám příliš nezatížila finanční rozpočet. Každou žádost individuálně posoudíme a nabídneme vám možnosti, jakým způsobem si můžete vyplatit exekuce a oddlužit nemovitost. Je pouze na vás, jaký typ nabídky využijete.

Řešení dluhů a exekucí

Nezaleží na tom, jak jste se do finančních problémů dostali, důležité je řešit tyto problémy co nejrychleji, a co nejvíce ušetřit.

Výrazná úspora

Nebankovní půjčka pro lidi v exekuci vám nabídne splátku s max. úrokem 16 % p.a. Tento úrok si můžete po čase ještě výrazně snížit.

Bezpečné financování

Smlouvy vám zašleme v dostatečném předstihu. Budete mít dostatek času si smlouvy přečíst nebo si je nechat posoudit vašim právníkem.

Řešení, které vám ušetří peníze

Rychlá půjčka na vyplacení exekuce na nemovitosti dokáže klientům pomoci, jak nepropadnout hlouběji do finančních problémů, které končí prodejem nemovitosti v dražbě!

Nenechte zbytečně vydražit svou nemovitost za minimum její hodnoty. V exekučním řízení se vám navíc navyšuje dluh o různé penále, poplatky a odměny exekutora. Řešte své finanční problémy včas a ušetříte nemalé peníze.

Dražba nemovitosti je nejméně výhodná pro dlužníka. Naopak pro ostatní, kteří jsou účastníky exekučního řízení, je to dobře placený byznys.

Výhody vyplacení dluhů a exekucí

  • Vyplacení exekucí a dluhů do výše 3 000 000 Kč
  • S exekutory jednáme okamžitě za vás
  • Vaše pohledávky se snažíme u vašich věřitelů ještě snížit!
  • Nemusíte nikam jezdit, my přijedeme za vámi
  • Profesionální přístup, každý případ řešíme individuálně
  • Žádné poplatky předem

Jak zachránit nemovitost před dražbou

Způsobů, jak zachránit nemovitost nebo minimalizovat dopady exekučního řízení je několik. Hlavní roli při vyplacení dluhů hraje výše vašich dluhů a hodnota zadlužené nemovitosti, která bude sloužit jako zástava.

1. Vyplacením exekucí nebankovní půjčkou

Na vyplacení exekucí a dluhů získáte peníze do výše 3 milionů korun. S půjčkou si zaplatíte všechny vaše pohledávky. Budete platit jen jednu půjčku s nižší splátkou. Splátky si můžete rozložit až na dobu 20 let s možností předčasného doplacení bez budoucích úroků.

Výhody: Solidní splátka s ročním maximálním úrokem 16 %, který si můžete po čase ještě výrazně snížit. RPSN si můžete spočítat na naší online kalkulačce. Nemovitost zůstává po celou dobu ve vašem vlastnictví.

Nevýhody: Finanční prostředky se poskytují obvykle do 50 % odhadu nemovitosti. Musíte prokázat příjmy – jedná se o spotřebitelský úvěr.

2. Výkupem zadlužené nemovitosti s možností bydlení nadále

Jeden z efektivních způsobů, jak zachránit střechu nad hlavou a v nemovitosti nadále zůstat bydlet. Výkup nemovitosti vám umožní získat finanční prostředky do 75 % odhadu nemovitosti, které se použijí na úhradu všech vašich pohledávek. Po zaplacení všech vašich dluhů si případné zbylé peníze ponecháte.

Pokud budete chtít v nemovitosti zůstat bydlet nadále, jsme připraveni vám odkoupenou nemovitost za výhodných podmínek pronajmout s trvalým pobytem.

Výhody: Získáte peníze do 75 % odhadu nemovitosti! Nejedná se o spotřebitelský úvěr – nemusíte dokládat své příjmy!

Nevýhody: Nemovitost není ve vašem vlastnictví, je napsaná na firmu, která od vás nemovitost odkoupila.

3. Prodejem nemovitosti

Třetí možností je prodej nemovitosti za co nejvyšší možnou cenu. Prodejem nemovitosti si zaplatíte všechny vaše dluhy a začnete žít nový život bez splácení svých závazků. Pokud budete chtít bydlet znovu ve svém, můžete si po tom, co se vám vymažou záznamy v registrech dlužníků (4-5 let), zažádat o hypotéku u banky. Vše závisí jen na vás.

Proč řešit
exekuce

Vlastnit nemovitost má své výhody, ale i nevýhody.

Pokud se jako vlastník nemovitosti dostanete do finančních problémů a skončíte v exekučním řízení, musíte počítat s tím, že exekutor postihne vaši nemovitost exekucí.

V případě, kdy svůj dluh rychle neuhradíte, prodá exekutor nemovitost v dražbě.

Chcete vyplatit dluhy?
Napište nám.

Expresní řešení problémů. Získejte nezávazné návrhy, jak rychle řešit exekuce a dluhy.
Vaše jméno
Vaše příjmení
Váš e-mail
E-mail Zadejte svou e-mailovou adresu, kterou aktivně používáte. Zavináč pak můžete vložit pouhým kliknutím na ikonku @ vpravo.
Váš telefon
+420
Výše půjčky
-+
Můžete ručit nemovitostí i zadluženou
Vaše zpráva


Finanční produkty nabízíme pouze se zástavou nemovitosti.
Ručit můžete i zadluženou nemovitostí nebo nemovitostí jiné osoby!
Kontaktujte nás