Pryč s exekucemi

 • Rychlé vyplacení exekucí vám zastaví navyšování exekučního řízení o úroky z prodlení a nákladů exekučního řízení. Zaplacením exekuce se zruší i případná nařízená dražba nemovitosti.

Parametry

 • Expresní vyplacení exekucí do 3 dnů pracovních dnů. Půjčíme vám až 3 000 000 Kč na 20 let. Finance poskytujeme oproti zástavě nemovitosti. Nemovitost může být zadlužena i s exekucí a dražbou.

Výhody

 • Půjčka na vyplacení exekucí vám nabídne výrazně nižší splátku díky nízkému RPSN, které začíná na 11,04%. Každou žádost posuzujeme individuálně. Smlouvy zasíláme dopředu k posouzení.

Spočítejte si půjčku

Půjčka na vyplacení exekucí a zástav na nemovitosti

Rychlá půjčka na vyplacení exekucí vám zaplatí všechny vaše dluhy – nevýhodné půjčky a zástavy na nemovitostech, dluhy po splatnosti, nařízené exekuce či insolvenční řízení. Výhodným řešením, jak se dostat z dluhové pasti, je sloučení závazků, včetně exekucí, do jedné výrazně levnější půjčky s nízkou splátkou. Zaplacením dluhu u exekutora bude exekuce nemovitosti zastavena a k dražbě již nedojde.

Pokud jste se dostali do situace, kdy potřebujete rychle řešit své dluhy a můžete ručit nemovitostí, je tato půjčka určena právě vám. S touto půjčkou budete platit výrazně méně a hlavně zachráníte svou nemovitost před dražbou.

Ručit můžete

 • Nemovitostí ve vašem vlastnictví - bytem v osobním vlastnictví, rodinným domem, chatou, komerční nemovitostí, pozemkem
 • Vašim podílem na nemovitosti – spoluvlastnickým podílem
 • Nemovitostí jiné osoby – někoho z rodiny (rodičů, prarodičů, sourozenců), přítele, známých, obchodního partnera apod.
 • Nemovitosti zadluženou, na které je nařízená exekuce, dražba, zástava od jiné společnosti
 • Nemovitosti, na které je zástava od banky. V některých případech jdeme se zástavou na druhé místo za bankovní hypotéku

Počet nařízených exekucí

V roce 2016 bylo nařízené 618 000 nových exekucí. Celkem je vedeno 4,5 milionů exekucí proti fyzickým osobám a 228 000 exekucí vůči právnickým osobám. I přes tento vysoký počet exekucí se vymahatelnost pohledávek exekutorem velmi snižuje a vymoci dlužnou částku od dlužníka, který má více exekucí, je prakticky nemožné.

Výjimkou jsou případy, kdy je dlužník vlastníkem nebo spoluvlastníkem jakékoliv nemovitosti!

Exekuce nemovitosti – čas řešit své dluhy

Být vlastníkem nemovitosti má své výhody, ale také nevýhody.

Nevýhodou je, že v případě finančních problémů, které skončily nařízením exekuce, má exekutor na dlužníka doslova „bič“, a to v podobě nařízení exekuce na nemovitost. Bohužel, exekuce nemovitosti postihne každého, kdo vlastní nebo je spoluvlastníkem jakékoliv nemovitosti v ČR.

Je jedno, jak jste se dostali do finančních problémů, důležité je řešit tyto následky co nejrychleji. Čím dříve své dluhy zaplatíte, tím více ušetříte.

Vyplacení exekucí bez problémů

 • Zaplatíme dluhy a exekuce až do výše 10 000 000 Kč
 • Jednáme s exekutory okamžitě za vás
 • Vaše dluhy se snažíme u vašich věřitelů ještě snížit!
 • Nemusíte nikam jezdit, my přijedeme k vám
 • Profesionální přístup, každý případ řešíme individuálně
 • Žádné skryté poplatky, předem neplatíte ani korunu
 • Smlouvy vám zašleme dopředu k prostudování, máte možnost si nechat úvěrovou dokumentaci posoudit svým právním zástupcem. Férové jednání je vždy na prvním místě.
 • Bez doložení příjmu – podnikatelé nemusí příjmy prokazovat

Půjčka na vyplacení exekuce je dobrým řešením

Rychlá půjčka na vyplacení exekuce na nemovitosti dokáže klientům pomoci, jak nepropadnout hlouběji do finančních problémů, které končí prodejem nemovitosti v dražbě!

Nenechte zbytečně vydražit svou nemovitost za zlomek její hodnoty. Navíc v exekučním řízení se vám velmi výrazně navyšuje samotný dluh o různé poplatky a odměnu exekutora!

Jak můžete zachránit svou nemovitost před dražbou


1. Vyplacením všech svých závazků půjčkou  

Získáte levné finanční prostředky až do výše 3 000 000 Kč s nízkou splátkou na uhrazení všech vašich pohledávek. Dobu splácení si určíte sami, a to v rozmezí 5 – 20 let. Samozřejmostí je možnost doplacení nebankovní půjčky, kdykoliv to uznáte za vhodné, a to zcela zdarma bez pokut, budoucích úroků či sankcí.

Výhody: Nízká splátka s bonusovým úrokem, který začíná na hodnotě 6,96% ročně a s RPSN od 7,9% ročně. Nemovitost zůstává po celou dobu ve vašem vlastnictví.

Nevýhody: Finanční prostředky se poskytují pouze do 50% odhadu nemovitosti, musíte prokázat příjmy – jedná se o spotřebitelský úvěr.

2. Výkupem zadlužené nemovitosti s možností bydlení  

Jeden z efektivních způsobů, jak zachránit střechu nad hlavou a v nemovitosti nadále zůstat bydlet. Výkup nemovitosti vám umožní získat finanční prostředky až do 75% odhadu nemovitosti, které se použijí na úhradu všech vašich pohledávek. Po zaplacení všech vašich dluhů si případné zbylé peníze ponecháte.

Pokud budete chtít v nemovitosti zůstat bydlet nadále, jsme připraveni vám odkoupenou nemovitost za výhodných podmínek pronajmout s trvalým pobytem.

Výhody: Získáte peníze až do 75% odhadu nemovitosti! Nejedná se o spotřebitelský úvěr – nemusíte dokládat své příjmy! Záleží čistě na vás, jestli si budete chtít někdy v budoucnu odkoupit nemovitost zpět do všeho vlastnictví. Také tuto možnost vám můžeme nabídnout.

Nevýhody: Nemovitost není ve vašem vlastnictví, je napsaná na firmu, která od vás nemovitost odkoupila.

3. Prodejem nemovitosti  

Třetí možností je prodej nemovitosti za co nejvyšší možnou cenu. Prodejem nemovitosti si zaplatíte všechny vaše dluhy a začnete žít nový život bez splácení svých závazků. Pokud budete chtít bydlet znovu ve svém, můžete si po zhruba 5 letech zažádat o hypotéku u banky. Vše závisí jen na vás.

Chci vyplatit dluhy