Vyberte si půjčku, hypotéku či jiný produkt podle vašich představ

Kdo může o půjčku zažádat

 • Občané do 75 let věku, kteří mají příjmy. Podnikatelé i začínající bez doložení příjmu. O půjčku může zažádat i zadlužený klient s dluhy a exekucemi.

Parametry produktů

 • Finance až do výše 3 000 000 Kč se splatností max. 20 let. Velmi nízká splátka s úrokem od 9,9% a RPSN od 11,04% ročně. Bez pokut za předčasné doplacení.

Zajištění půjčky a hypotéky

 • Do 600 000 Kč bez ručení nemovitostí – pro méně problémové klienty. Do 3 000 000 Kč s ručením i zadluženou nemovitostí – klient i s exekucemi.

Spočítejte si půjčku

Nebankovní hypotéka

Nebankovní hypotéka na cokoliv

Nebankovní americká hypotéka bez registru je hypoteční úvěr určený na cokoliv. Získané peníze můžete použít na nákup nebo rekonstrukci nemovitosti, k získání levných finančních prostředků v hotovosti či k refinancování stávajících dluhů.

Více informací
Nebankovní půjčka CHCIMAX

Nebankovní půjčka CHCIMAX

Nebankovní půjčka pro problémové klienty s velmi nízkou úrokovou sazbou 9,9%. RPSN začíná na 11,04% ročně. Finance jsou určeny také klientům, kteří mají dluhy po splatnosti a exekuce. Podmínkou poskytnutí jsou příjmy a možnost ručit i zadluženou nemovitostí.

Více informací
Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu je určena pouze podnikatelům, a to i začínajícím, kteří se chystají začít podnikat. Finance jsou určeny k nastartování a rozvoji podnikání, k vyplacení předchozích nevýhodných úvěrů, dluhů a exekucí u FÚ, ZP, ČSSZ nebo dalších věřitelů.

Více informací
Pomoc s dluhy a exekucemi

Pomoc při exekuci

Máte své závazky po splatnosti nebo již u vás probíhá exekuční řízení? Bojíte se exekuce a nevíte si rady, jak tuto situaci řešit? Přenechte vaše finanční problémy nám. Vaše dluhy rychle zaplatíme a také v některých případech u vašich věřitelů výrazně dluh snížíme.

Více informací
Konsolidace pro problémové klienty

Konsolidace půjček a úvěrů

Snižte si výrazně své měsíční splátky třeba až o 50%. Refinancujte či konsolidujte své předražené půjčky, úvěry, kreditní karty či leasingy. Sloučením vašich závazků získáte jen jeden úvěr s nižším úrokem a splátkou. Proč máte platit více, když u nás můžete platit méně.

Více informací
Výkup i zadlužených nemovitostí

Výkup nemovitostí s bydlením

Výkup nemovitosti s možností trvalého bydlení nadále, je určen zejména vám, kteří máte na své nemovitosti dluhy, exekuce a bojíte se, že přijdete v dražbě o střechu nad hlavou. V nemovitosti zůstáváte trvale bydlet a platíte nájem stejně tak, jako u obecního, či městského bytu.

Více informací

Půjčky a hypotéky se zástavou nemovitosti

Potřebujete získat rychlou a levnou nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti? S naší půjčkou nebo hypotékou získáte finanční prostředky na cokoliv. Peníze může získat každý, kdo může ručit svou nemovitostí nebo nemovitostí jiné osoby.

Ručit můžete také nemovitostí

 • Na které je zástava od jiné společnosti
 • Na které je nařízená exekuce – exekuční příkaz k prodeji nemovitosti
 • Na kterou je vyhlášena dražba
 • Která je v insolvenci

Další podmínkou poskytnutí jsou příjmy

 • U spotřebitelského úvěru nutno doložit příjmy
 • Půjčka bez doložení příjmů pouze pro podnikatele i začínající

Seriózní podmínky

 • Také pro vás, kteří máte záznamy v registrech či exekuce, máme nízké úrokové sazby
 • Předčasné doplacení úvěru je bez budoucích úroků, sankcí či jiných pokut
 • Podnikatelé můžou u produktu CHCIMAX předčasně doplatit půjčku bez pokut – velká výhoda oproti konkurenci!
 • U nás se nemusíte bát, že při opožděné splátce z důvodu nemoci či dočasných osobních finančních problémů vám někdo sesplatní celý úvěr i s velkou pokutou
Mám zájem o půjčku