Spočítejte si půjčku

Nebankovní hypoteční kalkulačka 2017

Potřebujete si zjistit, jak vysoké budete mít měsíční splátky u naší americké hypotéky nebo nebankovní půjčky? Spočítejte si, na naší online kalkulačce, kolik budete splácet. Naše hypoteční kalkulačka vám spočítá nejen měsíční splátku, ale také úrokovou sazbu, RPSN, kolik celkem zaplatíte, pokud budete platit celou dobu, kterou si můžete zvolit. Dále vám také ukáže BONUSY! To znamená, o kolik se vám sníží měsíční splátky v případě, kdy budete splácet včas.

Jen za včasné splácení můžete ušetřit na úrocích až 1 470 000 Kč, a to u půjčky ve výši 3 000 000 Kč se splatností 20 let!

Co je RPSN

RPSN je zkratka, která značí roční procentní sazbu nákladů. Toto číslo umožňuje žadateli o půjčku nebo úvěr lépe vyhodnotit a porovnat výhodnost poskytovaného úvěru. RPSN udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí žadatel (spotřebitel) zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou úvěru, provizí nebo dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Výhoda

U nás neplatíte zbytečně pokuty, sankce a budoucí úroky v případě předčasného vyplacení! Tato nabídka platí i pro podnikatele!

Předčasné doplacení

Předčasné doplacení je v souladu se zákonem 257/2016 Sb. Žádné budoucí úroky, pokuty či sankce v případě předčasného doplacení půjčky, úvěru nebo hypotéky.

Velká výhoda pro podnikatele!

U nás mají předčasné doplacení bez pokut a budoucích úroků také podnikatelé u produktů: půjčka CHCIMAX nebo nebankovní hypotéka! Velká výhoda oproti konkurenci! Pokud bude chtít podnikatel předčasně doplatit půjčku, a to z jakýchkoliv důvodů, ušetří s námi až statisíce na úrocích!

Mám zájem o půjčku