Půjčka s bonusovým úrokem až 6,95% p.a. za včasné splácení – záznamy v registrech nevadí Získat více informací
Nejlevnější nebankovní americká hypotéka s úrokem 6,95 % za včasné splácení

Americká hypotéka – levné finance

Nebankovní americká hypotéka bez doložení příjmu a registru

Nebankovní americká hypotéka bez registru je určena především žadatelům, ke kterým se banky obrátily zády. Získání úvěru, půjčky nebo bankovní americké hypotéky je v bance složitější než získání finančních prostředků v nebankovním sektoru. Bankovní instituce velmi přísně posuzují každou žádost, má-li žadatel negativní záznamy v úvěrových registrech dlužníků, a to až 5 let zpětně nebo má malé či neprokazatelné příjmy, banky žádost okamžitě zamítnou.

Nejvýhodnější americká nebankovní hypotéka - výpočet a srovnání hypoték

Výhody americké hypotéky

  • Neřešíme registr dlužníků a registr SOLUS
  • Nevadí nám exekuce ani nevýhodné zástavy na nemovitosti
  • Nízký úrok jako v bance
  • Nepožadujeme poplatky předem
  • Žádné pokuty za předčasné splacení
  • Máte exekuce - americká hypotéka bez registru je vyplatí
  • Hypotéka bez doložení příjmu je možná dle typu úvěru
  • Americkou hypotékou konsolidujte své dluhy
  • I při problémech se splácením se chováme férově

Proč americkou hypotéku od nás?

Nejlevnější a nejvýhodnější hypotéka se sjednává v bance. Bohužel podmínkou jsou čisté úvěrové registry žadatele, a to až 5 let zpětně. U nás můžete získat levné finanční prostředky a to až na 20 let s možností doplacení americké hypotéky kdykoliv ZDARMA bez pokut za předčasné splacení. Porovnejte naší hypotéku nejen podle výše splátek, ale také podle výhod, které vám nabízíme.

Srovnání hypoték podle splátek - výpočet hypotéky nebankovní bez registru

Americká hypotéka bez registru

Pro ty, kteří nedosáhli na hypotéku u bank, jsme připravili nebankovní produkt: americká hypotéka bez nahlížení do registru dlužníků. Podmínkou získání americké hypotéky je ručení nemovitostí, nemovitost samozřejmě zůstává po celou dobu ve vašem vlastnictví.

Americká hypotéka má samé výhody

Nebankovní americká hypotéka je výhodná nejen svou nízkou úrokovou sazbou, která je ve stejné výši po celou dobu splácení, ale také možností doplacení úvěru kdykoliv během splácení a to bez sankcí.

Nebankovní hypotéku bez registru poskytujeme žadatelům se splatnosti až 20 let. Americkou hypotéku můžete použít na cokoliv, na vyplacení exekucí, získání rychlé a levné finanční hotovosti, refinancování nebo konsolidaci všech vašich dluhů.

Nejvýhodnější a nejlevnější hypotéka pro dlužníky

Právě levné americké hypotéky využívají v poslední době žadatele ke konsolidaci dluhů a exekucí. Nízká splátka rozložena až na 20 let žadateli nabízí možnosti jak všechny své dluhy nebo případné exekuce sjednotit (konsolidovat) a platit méně.

 
Nebankovní půjčky a americké hypotéky

Rychlá půjčka

Rychlá půjčka bez registru a SOLUSU pro dlužníky

Rychlá půjčka bez registru

Čas od času může kohokoliv z nás potkat nepříznivá finanční situace, která žádá rychlé řešení nedostatku financí. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili rychlou nebankovní půjčku bez nahlížení do registru dlužníků. Peníze se vyplácí ihned po podpisu smlouvy, nečeká se na zápis do katastru nemovitostí. V případě, kdy se na půjčku bez registru nevztahuje zákon 145/2010 Sb., můžete půjčku mít bez doložení příjmu.

Půjčka na exekuce

Nebankovní půjčka na vyplacení exekucí a dluhů

Půjčka na vyplacení exekucí

Každý se může během svého života dostat do finančních problémů, které můžou skončit až exekučním řízením. Pokud taková situace nastane, je důležité tuto situaci řešit co nejrychleji a zbytečně nenavyšovat dluhy o poplatky za provedení exekuce. Našim klientům nabízíme nejen vyplacení dluhů a exekucí, ale také právní pomoc při řešení finančních problémů. Splácejte své dluhy v klidu s nízkou splátkou.

Hypotéka bez registru

Nejvýhodnější nebankovní hypotéka bez registru - hypotéky srovnání

Nebankovní hypotéka

Bankovní společnosti se obvykle předhánějí v tom, jak vysoké budou mít požadavky na bonitu klienta, který žádá o hypotéku nebo jakýkoliv úvěr. Banky při schvalování hypotéky nahlíží do úvěrových registrů dlužníků, pokud má klient negativní záznam, a to zpětně i 5 let, banka mu s největší pravděpodobností hypotéku zamítne. Pro klienty, kteří mají dluhy a záznamy v registrech je řešením nebankovní hypotéka bez registru.